| Ghinea_Andrei_1992 a întrebat:

am o problema cu calculatorul, dupa ce imi arata ca se incarca windows-ul imi apare doar sageata la mous si restul ecranului negru, ce e de facu?

2 răspunsuri:
| Andrei_Mihai_1999 a răspuns:

Incearca sa-l lasi asa 5 min cel mult 10 ca s-ar putea sa-si revina! (am patit si eu asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce se aprinde, asta daca se aprinde, incearca sa-l cureti cu ccleaner + da-i o defragmentare a partitiilor hdd mai ales C. Este incarcat startup cu multe programe/operatiuni ale sistemului. Eventual descarca si un antivirus + un anti-malware(malwarebytes)