| Andersonn a întrebat:

am o problema cu calculatorului.Deci cand nu intri pe vreun joc si stau pe mess, facebook etc nu se intampla nimic.Dar cand intru intr-un joc stau 10-15 minute si ingheata... ramane imaginea blocata si nu ii pot face nimic nici alt+f4.Nu primeste nici o comanda.Stiti ce ar putea sa aiba?...

1 răspuns:
| iamSeBy a răspuns:

Asa am avut si eu problema, se blocheazadetot, e ceva la procesor... Eu mi-am schimbat placa de baza si acum nu mai am treaba cu el.