| Dani3l1 a întrebat:

Am o problema cu cs,imi merge foarte aiurea,sacadeaza mult pe dr,sau zombie, pe clasic merge cat decat, dar si acolo am fps foarte mic...
Nu am mai jucat cs de 1 luna, si am zis sa mai joc putin cu prietenii, cand intru pe sv merge 5 sec, si dupa incepe sa sacadeze si scade foarte mult fps, intre 20-30 fps.Ma puteti ajuta de la ce ar putea fi? As aprecia foarte mult! A si de la pc n-are cum sa fie pentru ca am mai jucat si nu imi facea asa nici pe zombie nici deathrun.

2 răspunsuri:
| Edyshk2013 a răspuns:

Ne poti lasa Specificatiile computerului/laptopului?

| Dani3l1 explică:

Ram:2gb
Procesor:Intel dual core.
Placa video:Nvidia 9500Gt
Windowsu e XP sp 3