| NuAmBaniDeNume a întrebat:

am o problema cu fifa 2007! Vreau sa joc cu un prieten in retea si fac acei pasi simpli cu network sau direct ip si nu merge. Din ce cauza? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Cel mai probabil nu aveti acelasi fifiser "fifa.db" scoate-l de pe net si il stergi pe cel din folderul jocului/data/cmn si il pui atat tu, cat si prietenul tau acest fisier (sa fie la fel).

Si dupa incearca cu Direct Ip sa vezi ca iti va merge!

Mai exista posibilitatea de a juca jocul online cu "GameRanger" (e un program cu cuare poti juca foarte multe jocuri online nu doar Fifa).

Bafta!

1 răspuns:
| Cataaa1 a răspuns:

Eu ma juc fifa in retea cu ajutorul programului asta GameRangerSetup e mai simplu zic eu (nu am incercat altfel si nu stiu)