| Th3Evolution a întrebat:

Am o problema cu grafica 3D cand intru intr'un joc (ex:metin2) imi apare textul:,, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again....Cine se pricepe ma poate gasi la ID-ul:sumy_alin95!

5 răspunsuri:
| Dan1989P a răspuns:

Buna! Cu siguranta nu suporta placa video...

| Th3Evolution explică (pentru Dan1989P):

Sti. acum 2 zile aveam windows xp si mi-am bagat 7 si de atunci nu mere.

| Th3Evolution explică (pentru Dan1989P):

Sti... acum 2 zile aveam windows xp si mi-am bagat 7 si de atunci nu mere...

| Dan1989P a răspuns (pentru Th3Evolution):

Nuuu. Una este Windows-ul, alta este placa video!

| Th3Evolution explică (pentru Dan1989P):

Asta stiu da problema e ca inainte sa am windows 7 mergea totul