| Anaconda101331 a întrebat:

am o problema cu gta san andreas.
Cand intru intr-o bicicleta sau intr-o masina imi da crash cu not responding stiti voi. Am windows 10 Pro 64 bit FUNDA CARE RASPUNS MA AJUTA!

Răspuns Câştigător
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Probabil este din cauza modurilor, incearca sa reinstalezi jocul si sa nu mai bagi moduri in caz ca nu vrei sa mai iei crash.

| Anaconda101331 explică (pentru TheAnonimous3037):

Am rezolvat! Aveam masini modificate, stii care e faza? cand dadeam la new game Atunci imi dadea crash, Cand salvam o misiune si dadeam load n-aveam treaba cu crash

1 răspuns: