| PirvuDaniel1996 a întrebat:

.. Am o problema cu GTA San Andreas-ul meu. Inainte imi mergea dar dupa ce am instalat Windosul (acelasi windows) nu imi intra deloc in el. Incearca sa intre (imi arata ca proceseaza dar nu intra deloc in el)... Ceva idei ce sa fac? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Sandub69 a răspuns:

Daca ai windows 7 dai click dreapta pe gtasa.exe si dai compatibility apoi dai run as administrator selecteaza run as si iti da acolo windows xp si alte windowsuri selecteaza doar windows xp apoi dai apply

| PirvuDaniel1996 explică (pentru Sandub69):

Nu am windows 7 am xp sp3

2 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Cum spune si "Samdub69" este probabil ca windowsul tau sa nu il accepte desi se selecteaza automat windows xp sp3...in fine faci cum iti spune el, eu doar ti-am explicat de ce sa faci asa.