| VOXaware a întrebat:

Am o problema cu jocul Fifa 08 cand il joc cu programul Gameranger : Sa zicem ca intru intr-o camera sau fac eu una, intru in joc, aleg echipa, fac tactica si incepe meciul; ei bine cand incepe meciul imediat dupa cateva sutimi de secunda imi spune connection lost. Mi-am luat fisierul original (chiar daca-l aveam ) tot asa.Ce trebuie sa fac; reinstalez jocul?

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

1. Viteza la internet slaba
2. Partenerul deexemplu joaca cu transferuri din 2012 tu joci cu 2010. ( trebuie sa aveti ambii aceleasi transferuri)

| MadalinNedelcu a răspuns:

Ai viteza de net slaba, cel mai probabil...

| An0oNim0uS a răspuns:

Pai problema ar fi...
1.Ai net cam slabut si asta ar fi cauza
2.Ai schimbat setarile de video alea jocului -asta ar fi principala problema. din cate cred eu.
buffa-la fifa 08 joci cu echipele initiale (aceleasi echipe, jucatori...)