| VOXaware a întrebat:

Am o problema cu jocul Fifa 08 cand il joc cu programul Gameranger : Sa zicem ca intru intr-o camera sau fac eu una, intru in joc, aleg echipa, fac tactica si incepe meciul; ei bine cand incepe meciul imediat dupa cateva sutimi de secunda imi spune connection lost. Mi-am luat fisierul original (chiar daca-l aveam ), am reinstalat gameranger-u si fifa, tot asa.Ce trebuie sa fac; reinstalez Windows-ul?
DAU FUNDA!
Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,reinstall joc, gameranger nu merge nici asa reinstaleaza windows happy

1 răspuns:
| buffa a răspuns:

Ambii trebuie sa jucati cu acelasi transferuri! (adica daca ai tu transferuri la fifa 08 din 2010 trebuie si el sa aiba transferurile din 2010)