| stangaionut a întrebat:

am o problema cu PC-ul.imi merge foarte greu si nu stiu ce sa fac si de reformatat l-am reformatat acum cateva zile.imi merge greu nu stiu ce ziceti ce trebuie sa fac? si youtube-ul imi merge un pic greu merge cata se blocheaza imaginea merge cata se blocheaza iar ce sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cauta un windows original si instaleaza.Nu poti rezolva o problema daca sistemul de operare nu-ti permite.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Poate ai netul foarte slab si de aceea nu-ti merge youtube-ul.In legatura cu PC-ul mai baga niste RAMI poate ai putini sau e de vina procesorul.