| x3330 a întrebat:

Am o problema cu un joc,THIEF. L-am instalat, pcul meu indeplineste cerintele de sistem si cand intru in el ecranul e negru si dupa imi da crash. Imi lipseste vreun program ceva? sau ce are? ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| PopoviciAlex1994 a răspuns:

Instaleaza Microsoft vision, Microsoft c++ si fa upgrade la DirectX si la driveru`l placii video. tongue sper ca te-am ajutat

| x3330 explică (pentru PopoviciAlex1994):

Pune-mi si mie link de la directx si c++ ca ce am gasit eu pe Microsoft nu e bun

| PopoviciAlex1994 a răspuns (pentru x3330):

De pe siteul Microsoft descarc si eu de fiecare data.

Descara in functie de sistemul tau de operare 32 sau 64 bit. sigur o sa iti mearga.