| george5060 a întrebat:

am o problema cu un metin numit lunaris-online nu stiu cum sa extrag luna de pe site sa imi iau ceva varooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooog ajutati-ma dau funda si vot a si sa-mi dati lincu la siteul de extragere

Răspuns Câştigător
| YoDeNnYsS2012 a răspuns:

Pai poate te ajut eu asa am patit si eu george dar scrie si tu pe net download metin2 lunaris etc sau vezi tu ceva eu iti recomand sa joci unu mai pvm sau daca tie iti place joaca pvp oricum eu cred ca metin2 lunaris este 80%Pvp 20%Pvm

1 răspuns:
| ∂яαgσѕ a răspuns:

Cum adica sa extragi alea la foosesti sa cumperi de pe site itm si poti cumpara luna de pe site.