| NooneLikesMe a întrebat:

Am o problemabig grine cand meam reinstalat windowsul,si vreau sa joc un meitn2, si dau pe icoana de metin, imi dispare.La task manager,la procese imi apare ca metinul este pornit, dar la CPU usage imi apare 0%.Ce sa fac? Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Iar vechea problema cu antivirusu? Dezactiveaza antivirusu sau firewall la pc si ti-o garantez eu ca o sa mearga. Sper ca te-am ajutat. P.S: Cand dezarhivezi metinu ai grija sa ai antivirusu si firewall oprit.