| FlorinMihai a întrebat:

Am o problema foarte mare. Cand vreau sa intru in NFS World imi apare eroarea "The game executable is corrupt.Please update the game again". Am updatat jocul si tot asa imi zice. Problema e ca nici butonul de updatat nu-mi apare, apare Play. crying Va rog ajutati-ma! Daca e ceva ma comblicat va rog dati add la florin_kiss.fm97 ca sa imi explicati mai bine cum fac. Va multumesc. Dau funda desigur!winking

5 răspunsuri:
| bdn23 a răspuns:

Ai incercat sa il instalezi prin daemon tools? sau sa ii pui un crack?

| FlorinMihai explică (pentru bdn23):

Nu man am luat setup de pe siteul lui... l-am instalat si l-am descarcat cu el...imi facusem cont m-am logat, a aratat updating apoi downloading si cand am dat play apare eroarea aceea sad Daca ma poti ajuta te rog ajuta-mawinking

| bdn23 a răspuns (pentru FlorinMihai):

Lasa ca stiu eu un link de unde il ei garantat 100% Si trebuie sa bagi doar cracku. Vezi ca ti-am dat add!

| RomaniaRosioriStunt a răspuns:

Asa imi facea si mie din pacate trebuie sa il reinstalezi sad

| FlorinMihai explică (pentru RomaniaRosioriStunt):

L-am reinstalat din nou de vreo 5 ori l-am luat iarasi de pe neti si tot degeaba. Era bine daca puteam sa ma joc chiar si daca il instalam mereu dar din pacate nici asa nu merge sad