| CinevaPentruVoi a întrebat:

Am o problema in metin2.ro. Am nivelul 20 si de la nivelul 19 nu imi mai apare sarcina de vanatoare. Celelalte misiuni apar, nu e nicio problema. Dar sarcinile de vanatoare nu apar de 2 nivele si nu stiu ce sa fac. Vreo solutie? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Probabil e o eroare, si ar trebui sa contactezi un GM, un ADM, sau oricare membru al staffului pe care il poti gasi.
Succes!

| Samurah65 a răspuns (pentru Adry05):

Si eu am alta tot in regula cu mt2ro cand vreau sa intru in joc imi da o eroarea hack shield si nu pot intra in mt2 ce este de facut FUNDA caruia ma ajuta.

| Samurah65 a răspuns (pentru Adry05):

Da dar nu stiu nici un admin de metin2ro.
poti sa imi zici adresa unuia pls,
ca imi place mt2ro.

| Samurah65 a răspuns (pentru Adry05):

Da dar nu stiu nici un admin de metin2ro.
poti sa imi zici adresa unuia pls,
ca imi place mt2ro.