| Ludw1k a întrebat:

am o problema:

joc fifa 08 si pana acum nu am avut nici o problema insa acum de cateva zile m-am trecut la Wi-Fi si cand intru pe gameranger si dau sa ma conectez imi scrie asa:

Firewall problem

You appear to have a firewall or router that is blocking you from playing games.

Va rog ajutati-ma,

Răspuns Câştigător
| DaNy3lL098 a răspuns:

Dezactiveaza Firewall, o sa-ti mearga.

| Ludw1k explică (pentru DaNy3lL098):

L-am dezactivat si cand sa ma conetez pe un serer imi scrie asa:
port-restrcted cone nat router
your internet connection is behind a port-restricted cone nat router that may prevent you from connecting to some players in peer-peer games

2 răspunsuri:
| Axel10a a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi gameranger?