| Pr3d4T0ruL a întrebat:

Am o problema la Batman Arkham City,pentru a putea salva trebuie sa-mi creez un local network la game for windows live, dar cand intru in joc nu imi apare sus ca a intrat windows live-ul.L-am reinstalat si tot nu merge.Va rog sa-mi spuneti ce sa fac.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut cateva tangente cu Games for Windows LIVE asta, am folosit un.dll care sa ma ajute sa depasesc aceasta etapa idioata ( nu sunt sigur ca va merge si pentru tine dar merita sa incerci ). Downloadeaza asta de aici si plaseaza-l in folderul jocului :
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? xlive