| csn20 a întrebat:

Am o problema la jocul 18 wos extreme trucker. Intru in el merge bine, apoi cand dau 'drive' imi apare tot negru si se vede doar kilometrajele masinii si daca aprind farurile se vad doar ele da masina, drumul nu \se vede, se aude tot merge dar nu se vede drumul si masina. Am umblat la setar insa nimic tot asa... ce sa fac?
FUNDA! happy

1 răspuns:
| GyKa1998 a răspuns:

Ai o placa video foarte mica probabil si mie m-i s-a intamplat acelasi lucru iti dau un sfat astrangeti bani si cumparati una mai bunabig grin