| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU,am o problema legata de jocul gta san andrea Multiplayer,eu inainte aveam o sursa sigura de unde il instalam,dar link ul a fost scos,asadar am gasit altul,doar ca. era cu moduri pe masini si motoare, samp imi da crash mereu uneori cand intru imi da pe loc iar alte ori dupa 15-20 min,(posibil sa fie din cauza modurilor persistente), va rog sa -mi spuneti cum sa rezolv problema sau macar sa imi da-ti un link de unde pot sa descarc versiunea simpla,(sa nu fie softonic urasc site ul ala)

1 răspuns:
| Robert2580 a răspuns:

Https://www.sa-mp.com/download.php
Asta e linkul la samp, iti recomand sa iti reinstalezi zocul... Bafta!