| St3fanuTz a întrebat:

Am o problema : Nu pot juca Fifa 2011 in retea! Mi-am luat GameRanger, am deja Fifa 07 si m-am jucat in retea, insa la Fifa 2011 nu merge! Scrie urmatorul lucru : EA Servers are not avalabile at (Aici nu sunt sigur daca este "at" sau "are") this time.Please try again later. Ce trebuie sa fac? Nu am nici un patch la el, este luat de ieri! Va rog, ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| St3fanuTz explică:

Multi nu ai jocul original si se joaca in retea prin "GameRanger"...

| KingOFDeath a răspuns:

Nu poti juca fifa 2011 in retea deoarece nu ai jocul original