| SoNiCxXx a întrebat:

Am o problema pe facebook. cand vreau sa joc candy crush saga nu imi merge. se incarca pana la 39 % si cand ajunge acolo imi apare un fel de eroare

"Information from this secure page will be submitted to a page that is not secure on candycrush.king.com.

Submitting sensitive information is strongly discouraged."

si apas pe Submit dar nu se mai incarca ramane asa la 39%

Funda cine ma poate ajuta

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Caiea_1990 a răspuns:

Salut "SoNiCxXx". Am aceeasi problema ca si tine! Pe Opera si pe Internet Explorer nu imi merge! Se blocheaza la 39%. Si am incercat pe Google Chrome! Si merge perfect! Google Chrome foloseste un update mai mare ca Opera si IE. Try it!

| SoNiCxXx explică (pentru Bogdan_Caiea_1990):

Mersi mult. m-ai salvat

1 răspuns: