| Torreto a întrebat:

Am o problema.Pe un server metin 2 privat(metin 2 rextor, dar nu prea cred ca conteaza ) am cumparat un cont cu multe iteme bune.Iar apoi a schimbat parola. Intrebarea este:
Imi puteti da un hack cu care sai sparg parola sa intru pe cont? sa iau itemele inapoi si itemele lui pentru ca m-a mintit?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu exista un astfel de hack. Exista un procedeu prin care poti sparge o baza de date, si sa extragi anumite informatii de acolo, printer care si parole. E destul de complicat, si probabil nu vei reusii niciodata sa faci asa ceva, si nici pe net nu se gasesc astfel de "tutoriale" pentru ca nu e ceva curat, e ceva ilegal.

| Torreto explică (pentru Ineys):

Ti-am dat funda dar poti terog sa imi spui sau un video cum sa fac?

1 răspuns: