| tony10 a întrebat:

Am OBS, mi-am facut setarile, imi citeste CSGO, dar nu imi citeste samp, pur si simplu cand dau game capture si nu imi apare nimic, pur si simplu e alb in casuta aceea. Ma poate ajuta cineva? Dau funda! Fara window mode

1 răspuns:
| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Salut și eu am OBS și am avut aceasta problema e simplu ai de ales... 15 fps 720/1280p in fullscreen sau 30fps și rezoluția depi de de cea pe care o setezi dar cel mai bine e așa :! Sa spunem că ai rezoluția de 1366x768 in setări selectezi windowed și după aia tot la setări bagi rezoluția ta (in cazul asta 1366x768) și gata dar pe fullscreen daca vrei va filma negru sau cu nu mai mult de 15 fps FUNDA pls