| Girleanu_Adi_1997 a întrebat:

Am primit cutie misterioasa de la riot si nu mi-a dat nimic, cum pot face sa-mi primesc skinu-l?

3 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Ti-a dat. Uita-te la purschase. Cred ca am scria gresit dar the intelegi tu.

| Girleanu_Adi_1997 explică (pentru Hitback):

M-am uitat la toti campionii la toate skinurile si la magazin la cadouri si la skinuri si nimic sad

| Hitback a răspuns (pentru Girleanu_Adi_1997):

Mai am cunostinte care mi-au zis ca nu au primit nimic. Acum ii cred. Fa un bilet catre riot. Spunele povestea ta si iti vor da replica curand. Sper sa apara skinul. Bafta.