| EcLipSa234232 a întrebat:

am si eu 2 probleme.

(1) Cand montezi imaginea cu Daemon Tools, se deschide automat acel lucru de exemplu : Montez imaginea la Serious Sam cu Daemon Tools si mi se deschide Instalul la Serious Sam automat, insa de la o vreme nu mi se mai deschide instalul automat la niciun joc sad Stiti cum as putea rezolva?

(2) Dupa ce imaginea este pusa in my computer apare un nou cd cu imaginea virtuala, dau dublu click pe acela si se deschide instalul insa eu am o problema daca dau dublu click pe acel lucru imi intra in cd ca si cum as da click dreapta + open. nu pot deschide instalul pentru ca daca dau dublu click imi intra in cd crying ma puteti ajuta si cu aceasta problema, se intampla la cam toate lucrurile din pc sa dau dublu click si sa imi intre in X in loc sa mi se deschida ceva.

Va Multumesc si desigur Funda.

2 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Windowsul sau Daemon Tools-ul este problema! Incearca sa iei Daemon Tools Lite de aici : http://www.disc-tools.com/download/daemon si scrie undeva mai mic ">Download" - apesi pe el si il ia! SUCCES

| EcLipSa234232 explică:

Am deja ultima versiune. Oricum am rezolvat problema cu Windows Restore big grin