| leodelasimnic05 a întrebat:

am si eu net de la romtelecom si de 1 saptamana nu imi mai merge facebooku si cu meseengerul am incercat sa sterg cookiurile din browser si degeaba cand dau sa intru pe facebook imi spune conexiune nesigura de ce? iar la messenger zice ca este o problema cu netu dar eu de fapt am net de ce.
va rog raspundeti cat mai repede dau funda indiscutabil!

2 răspunsuri:
| IceBil a răspuns:

Scaneaza cu un antiMalware, poate ai "capatat" vreun intrus.

| TelekomRO a răspuns:

Aspectul semnalat nu are legatura cu serviciul de internet de la Romtelecom - va recomandam sa apelati serviciul Asistenta PC 0903.903.903, modalitatea de tarifare pentru acesta fiind descrisa aici: http://www.romtelecom.ro/asistenta/asistenta-0903903903