| xbetox a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor mi am luat Left 4 Dead si vreau sa ma joc online cum fac? dau FUNDA

1 răspuns:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut daca ti-ai luat jocu left 4 dead ca si eu l-am avut mai demult dar l-am sters ca la single nu puteam sa joc mai mult de 1 nivel ca imi batea inima foarte tare mai ales in cimitir :-s. Dar daca ai luat jocu fara sa dai bani pe el sa fi sigur ca nu il poti juca online, pentru ca cei del a STEAM au facut serverele sa te joci doar daca dai bani daca nu l-ai luat cu bani depe diferite site te poti juca doar single tongue. Stiu ca nu e la fel de palpitant dar bucura-te si de asta decat de loc. Funda ca ti-am explicat tongue