| Aleksandru97 a întrebat:

Am si eu nevoie rapid de ceva. Azi, 22.01. 2013, am incercat sa pornesc jocul metin2, dar, am dat peste o problema. Nu pot sa fac update-ul la hackshield, deoarece eu am internet prin Vodafone, iar conexiunea este foarte slaba. Poate cineva sa puna un link cu hackshield-ul cu ultimul update facut? Multumesc foarte mult anticipat.

Răspuns Câştigător
| MetinRo a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/e29228926
la mine a functionat perfect si e usor de folosit

5 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

Cauta aici : Poate o sa gasesti cv
http://www.filecrop.com/metin2-hackshield.html

| TinK0de a răspuns:

Nu e bine cum faci trebuie sa pornesti metinul fara autopatch pentru a face asta urmeaza pasii
1.intri in notepad si scrie: start metin2client.bin sus la file dai save as alegi desktop si o sa trebuiasa sa pui asa nume.bat ex: ghost.bat il pui in metin si apesi pe el si o sa vezi ca iti intra in metin! Funda plz!

| Aleksandru97 explică:

Problema e ca mie imi incarca autopacherul clientului, dar dupa asta, cand mi se incarca shieldul, in coltul dreapta jos imi da eroare. Si cand il deschid cu starter tot incarca shield.ul. crying