| BdyBluu a întrebat:

Am si eu o comunitate de cs...si caut playeri activi care sa o poata popula...sau care au server de cs/samp/metin orice si sa il poata tina sau dau eu servere spre administratie..Va astept pe Www.BmiZone.Forumz.Ro Ma gasiti la id : bogdii.bluu@yahoo.com

1 răspuns:
| Rolex007 a răspuns:

Salut! Te astept pe serverele comunitatii B-Zone! Forum: www.forum.b-zone.ro
Te astept pe cele mai frumoase si mai distractive servere din Romania! RPG2.B-Zone.Ro si RPG.B-Zone.Ro!
- Jucatorii noi inregistrati primesc un vehicul de tutorial la obtinerea permisului de conducere (Faggio). Acesta se va schimba odata cu atingerea unor nivele superioare pana la level 7 urmand ca de la level 10 sa poata fi vandul la dealership daca nu mai aveti nevoie de el. Nu veti primi niciun ban pe el, este vehicul de tutorial.

HostName: B-Zone: RPG Server 2 [0.3x]
Address: 89.33.242.97:7777
Players: 285 / 1000
Ping: 11
Mode: RO-RP v5.3.3
Map: LS-LV-SF