| Salut12 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Am vazut la un prieten o chestie interesanta dar el nu vrea sa imi zica.
Am vazut ca el gaseste servere de minecraft care nu intra nimeni si te poti juca pe creative survival etc..si vreau si eu sa fac asa cu prietenii mei daca imi puteti explica va sunt dator cu o funda!
Si inca ceva el scrie pe google ip meu

2 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Daca scrie pe google ip-ul tau nu rezolva nimic. Decat unde locuesti daca stii unde sa cauti :)
El sigur ia serverele de mc dupa www.gametraker.com
Te descurci u de aici;)

| Noxed a răspuns:

O chestie foarte usoara sunt servere speciale care ai voie sa iti selectezi Surviva/Creative si nu sunt asa de populate daca stii unde sa cauti gasesti
Funda?