| gAdyHDg a întrebat:

am si eu o intrebare:

-As vrea sa-mi dati niste sfaturi despre Grpolis, gen cum sa fac repede puncte...nu vreau raspunsuri de genul :pui de tate la construit... vreau ceva mai amanuntit.

Dau Funda. Daca vreti sa jucati alaturi de mine Lumea Omega(lume noua) : http://ro.grepolis.com/......42241-ro26

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, punctele le faci construind cladiri si le upgradezi la level foarte mare, la inceput ar fi ok sa iti upgradezi cladirile care iti fac resurse, adica lemnele, cariera de piatra si tot asa, dupa aceea sa faci o cazarma si cativa soldati, si tot asa nu e foarte greu, apoi zidul si sa upgradezi la academie sa iti poti face mai multi soldati de alte genuri si dupa aceea o armata cu care sa te poti apara.