| Sobi a întrebat:

Am si eu o intrebare despre jocul GTA V.Intrebarea suna asa:
Cum pot sa joc GTA V Online, ca, imi apare sectiunea sa intru sa joc gta V online intrand in meniu, dar zice ca avatarul meu(am Xbox360), nu are permisiunea sa joace jocul Online.Net am, am facut 2 update-uri pentru GTA V.Imi trebuie cumva member goldship? Mersi anticipat si dau funda apropo.

Răspuns Câştigător
| OctaLoL a răspuns:

Pentru a te putea juca online pe Xbox 360 indiferent de joc, iti trebuie Gold.Cand iti faci prima oara cont pe Xbox 360 ai o luna gratuita, dar mai este o metoda sa ai doar 2 zile gratuit.Ca sa ai 2 zile Gold gratuit, faci asa:
Iti faci un profile nou si o sa te intrebe de Xbox Live Gold.Cand te intraba sa nu sari peste chestia aia, ci dai la o chestie Try for free.O sa trebuiasca sa bagi datele unui card ca sa poti beneficia de cele 2 zile(nu te va taxa).

| Sobi explică (pentru OctaLoL):

Incerc imediat. Sper sa mearga.Dar, fac eu cont, sau il pot downloada ca imi apare si sa downloadez.

| OctaLoL a răspuns (pentru Sobi):

Faci un cont.

4 răspunsuri:
| ClaudiuStar a răspuns:

1) Trebuie sa ai cont pe site-ul lor si sa te loghezi
2) Trebuie sa ai un anumit program pentru a intra in GTA V Online.
3) ''Nu cred ca merge pe Xbox360''laughing

| Sobi explică (pentru ClaudiuStar):

1.Am cont si pe Xbox Live, Microsoft, Rockstar Games.Si sunt logat.
2.Ce program?
3.Sa te minuneze ca merge dar nu stiu eu sau tu.