| mariyus a întrebat:

.. Am si eu o intrebare exsista subtitrari in lb romana pentru jocuri gen Assassin's Creed sau Prince of Percia sau ceva pack-uri?

2 răspunsuri:
| pipiluca a răspuns:

Nu prea cred. Dar la romanii din ziua de azi sigur se vor inventa si astfel de subtitrari. DACA VREI TRADU PE GOOGLE TRADUCERE(daca exista subtitrarea in alta limba, tradu acea subtitrare in limba romana, daca nu)...

| AlexutzzuAka a răspuns:

Inca nu. O sa apara peste catva timp abia s-a facut la call of duty... Sper ca ti-am fost de ajutor