| eduardo122 a întrebat:

am si eu o intrebare, la laptopul meu iconitele de pe desktop sunt foarte mari, sincer nu stiu ce i am facut dar sunt mai mari decat de obicei, imi puteti spune pas cu pas cu sa le fac mici, adica ca la un windows normal, am windows 7 64 biti ultimate... Funda, va rog urgent!

Răspuns Câştigător
| HIPHOPLIVE a răspuns:

Click dreapta pe ecran, view si alegi de acolo small sau medium, cat de mari vrei sa fie iconitele
Funda big grin?

3 răspunsuri:
| AdyAdytzul a răspuns:

Click dreapta--> Personalize--> Display si vezi daca merge

| AllexszLS a răspuns:

Tine CTRL apasat si dai de scrolul de la mouse in sus sa le maresti si in jos sa le scazi