| oskzmodeo a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o intrebare legata de acele Chromas Skins de pe LOL?!
De curand s-a adaugat pe Draven un pachet de chromas si fiind fan acestui campion, vreau sa le cumpar, dar nu stiu daca merita sa fac asta, spun asta pentru ca n-am mai cumparat nici un pachet de chromas si nu stiu daca sunt pe o anumita perioada de timp si dupa sa le scoata, de aia va intreb pe voi sa ma ajutati si sa imi explicati care e chestia cu ele straight face
Dau funda

1 răspuns:
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Nu sunt pe o anumita perioada, dar singura chestie e ca iti schimba un pic culoarea. Tu crezi ca merita doar pentru atat sa dai bani?