| Gabiiiiiii a întrebat:

legata de metin2, mai precis serveru privat mt2fun. Unde pica cozile de scorpion cu +? Am auzit ca sunt ff scumpe. Si in plus, trebuie sa`mi fac colieru +8 si apoi +9. Dau funda pentru. un raspuns bun

Răspuns Câştigător
| fredi a răspuns:

La orci sau in desert la scorpioni, faci un caracter nou si te duci cu el si faci rost (pica usor). la lv mare nu pica nimic! Dupaia le arunci pe joc in oras intr-un loc ascuns de ex: in spatele negustorului de armuri, arme. dupa aia intri cu caracterul ala mai mare sile iei. fundita?

1 răspuns:
| Ketty11 a răspuns:

In desert sau la orci