| Eastwood a întrebat:

am si eu o intrebare! Nu stiti cand o sa apara jocul Green Lantern pe pc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti pune un joc de android de pilda pe un pc. Talking Tom de exemplu pe pc, ci doar cu ajutorul aplicatie Bluestack care este ca si un android instalat in pc. Posibil ca aceste jocuri de ps3 sa mearga pe pc doar cu ajutorul unor aplicatii instalate ca in cazul de sus, insa nu stiu. Daca reusesti sa afli, imi spui si mie.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Exista deja un joc specificat de tine, dar este de mult lansat sper ca la asta te referi : http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=15407
Altul nu mai exista.

| Eastwood explică:

Acesta este dar e pentru Ps3 si xbox. Vroiam sa stiu cand apare versiunea pentru pc.