| Raresh14444444 a întrebat:

am și eu o întrebare puțin mai ciudata rolling on the floor.
Deci, eu sunt o persoana care tine la lucrurile ei, și de Crăciun as dori sa achiziționez un PlayStation 4, dooooooar ca eu am un living, adică sufragerie și bucătărie combinate, și faza e ca televizorul este la câțiva pași de bucătărie, și din câte știu, aburul și cel de bucătărie și cel din baie fac rău electrocasnicelor, de aia nu este bine sa îți iei telefonul cu tine în baie când faci dus, pentru ca aburul ii face rău, și nici nu e bine sa îl iei în bucătărie când gătești ceva care face abur (exemplu - cartofi prăjiți)
Și întrebarea mea este dacă acel abur ii face rău consolei, ca mi se zbarleste parul pe mine când ma gândesc ce grăsime se depune în el și o sa se facă praf în primele luni,
Deci, e ok sa îl țin în living?

Răspuns Câştigător
| farucko7602 a răspuns:

Nu e o problema asa de mare... Ai vazut cata lume isi tine mai nou un televizor in bucatarie. Nu i se v-a intampla nimic ps4-ului!

| Raresh14444444 explică (pentru farucko7602):

Deci nu va apărea laggul sau frame - dopurile nu? Deci performanta este în siguranță?

1 răspuns: