| bogdan2013 a întrebat:

am si eu o intrebare:
Vreau si eu niste turoriale scripting SAMP in romana. Sunt incepator si nu stiu nimic despre asta.Va rog ajutor chiar am mare nevoie si cred ca TPU ma poate ajuta

3 răspunsuri:
| Lov3Boy a răspuns:

Frate nu ai nevoie de scripting uite cum facem baga id asta tankcs61 la tine in lista si vb.

| bogdan2013 explică (pentru Lov3Boy):

Daca ma ajuti promit ca iti dau funda...big grin

| Lov3Boy a răspuns (pentru bogdan2013):

Ba crede-ma ca eu sunt expert la samp, MTA si nu stiu cel alea scripturi.Am avut nevoie de ele nu.Da tu stii sa bagi mod in gta san sa-mi zici daca stii.