| ady91 a întrebat:

Am si eu o intrebere legata de celebrul joc Counter Strike. Eu joc cs 1.6 si am instalate vreo 4 versiuni.
Intr-o zi cand am intrat pe un server online am observat ca pe majoritatea tastelor aveam pus bind serverul respectiv (si asta mi-a aparut la toate 4 cs-urile). Desi l-am reinstalat imi apare aceeasi problema si plus ca am si lag mare de vreo 3 zile desi eu nu aveam.
Cine poate sa imi spuna ca sa fac sa scap de lag si de serverul respectiv? Poate fi vreun virus?
Va rog cine poate sa ma ajute!

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Ca sa scapi de faza cu bindurile reinstaleaza counterul in alt FOLDER si/sau deschide consola si scrie "unbind all" dupa care te duci in Options la Controls si dai "Use Default", dupa OK. si spor la fraguri.

1 răspuns:
| AleXAlExAnDrU03 a răspuns:

Iti recomand sa iti schimbi windows-ul, si lag-ul va disparea! Crede-ma a avut si un prieten de-al meu aceiasi problema si nu exista alta solutie!
funda? big grin