| Nicusor_Daniel_Popa_1990 a întrebat:

Am si eu o mare problema, cine imi poate sa zice de unde pot instala Java pentru Minecraft, am incercat pe orice site am incercat si pe site-ul oficial al celor de la Java, pe chip.eu, softonic toate felurile de site-uri dar tot nu merge. Mi se incarca 99% si apoi gata... la alte versiuni nici nu se incarca. Mentionez ca am Mozzila Firefox. Nu merge sa mai instalez nici Net Framework pentru Daemon tools se incarca pana la jumatate si atat Nu merge sa instalez Opera sau Google Chrome sau alte browser-uri.Multumesc foarte mult celui care ma ajuta si dau funda!

2 răspunsuri:
| alexandruiasi a răspuns:

Aceste este site-ul official java
https://java.com/en/download/ poate merge acesta

| Nicusor_Daniel_Popa_1990 explică (pentru alexandruiasi):

Nu merge nici acesta, nu se încarcă deloc. Mersi oricum de deranj si timpul acordat mie. happy