| Cryskull01 a întrebat:

Am si eu o nelămurire. Mi-am cumparat un pin paysafecard acum câteva zile, totul ok, iar astazi am hotărât sa mai iau unul, numai ca de data asta am primit in plus un cod g2a "gift card". Iar întrebarea mea este: De ce am primit de aceasta data un cod g2a si pe chitanta precedenta nu? Este vreo sansa sa-ti dea sau ceva? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NuAmIdeeDeUnNumeAsaCaIlPunPeAsta11233 a răspuns:

Probabil pentru ca ai bagat prima data un cod, sau pentru ca ai ajuns la un numar anumit de coduri bagate...in fine, ce mai conteaza happy? e gratis