| Roby4u4ever a întrebat:

Am si eu o problema, am GTA 5 pe xbox 360 de ceva timp, am jucat numai la story si am vrut sa intru la multiplayer si imi spune ca your profile does not have correct permissions to access xbox live fuctionality.Ce pot sa ii fac? Tin sa mentionez ca am cont facut la xbox live de pe profil si ma conecteaza la xbox live odata ce ma conectez pe profil.
Va rog sa ma ajutati, dau funta!

3 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

E Xbox original? e cumva modat?

| Roby4u4ever explică (pentru VladyXR):

E original, multumesc oricum am gasit. Trebuie sa ai xboxlive gold ce se cumpara pentru a juca online.

| VladyXR a răspuns (pentru Roby4u4ever):

Pai si normal, e un cod care trebuie cumparat si sa joci... abonament.