| qFurria a întrebat:

Am si eu o problema, am un laptop Asus X551CAP 6 gb ram, video 1700, hard 500, procesor i3 si imi merg in reluare unele jocuri de ex. am instalat de curand Darcksiders 2 indeplinsesc toate cerintele pe care mi le cere jocul si totusi mi se misca sacadat. Am incercat un alt joc Dragon Age 2 sa vad poate este de la laptop dar nu este mi se misca perfect Dragon Age 2. Doar la unele jocuri am problema asta de se misca sacadat. Ma poate ajuta cineva dau FUNDA. Multumesc!

2 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Cat vram are placa video este irelevant.Conteaza ce model e...Cel mai probabil e o flasneta de integrata.

| qFurria explică (pentru TechGuyTpu):

Mda, scuze am uitat sa mentionez modelu placi AsusTek, dar vezi tu nu imi face figuri mereu. M-am interesat si in alta parte dar fara niciun rezultat. Pe toti pe cei care i-am intrebat au spus ca e imposibil sa imi mearga asa. Lasa-mi un id de skype daca ai si vorbim acolo mai multe.