| uriaking123 a întrebat:

am si eu o problema cu cs cand intru pe servere de cs care trebuie sa downloadeze resuresele ma scoate din cs ori ce svr si ori ce cs am windows 7 ultimate toti driveri vreau si eu un raspuns sau mai multe dau fundita plz

2 răspunsuri:
| InteresanTT a răspuns:

Incearca sa reinstalez cs-ul sau sa-l schimbi. Daca vrei sa descarci alt cs iti propun sa-l iei de pe TPB (the pirates bay). Funda?

| uriaking123 explică (pentru InteresanTT):

Nu merge niciun cswinking am rezolvat problema la un momendat si a aparut iarasi