| MartyyN a întrebat:

Am si eu o problema cu SAMP/Gta san andreas. Cand intru in Samp sau in gta san andreas se incarca cateva imagini si imi iese pur si simplu din el! Gen crash, doar ca nu imi apare ca e crash..am umblat si la compatibilitati, l-am reinstalat si nimic... Dau FUNDA celui care ma ajuta! De preferat @neluL happy Va rog!

2 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Reinstaleaza-l, asa mi-a facut si mie, sau ia o versiune mai noua.

| MartyyN explică (pentru anonim66231):

L-am reinstalat de mai mult de 10 ori. Si am incercat mai multe verisuni...Nu stiu ce dracu are. :@