| gaby12345 a întrebat:

am si eu o problema cu steam.Imi da erroarea asta Steam.exe (main excption): The registry is in use by another process, timeout expired. Va rog frumos ajutati-ma

1 răspuns:
| TheMLG a răspuns:

Daca eroarea apare cand il deschizi atunci du-te in task manager, processes si sterge steam.exe. Daca nu merge atunci instaleaza un program gen clean si uitete prin registre caci cel pe care il foloseste steamul e folosit de alt program si e deci inaccesibil.