| LWikErR a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetu la pc [din nou]
Imi merge sunetul tot muzica totu bine si cand intru intr-un joc [CS]nu merge deloc sunetul si nu stiu cum sa fac
P. S DAU FONTAtongue!

Răspuns Câştigător
| ZyReXe a răspuns:

Bro ai incercat sa vezi daca nu cumva server de cs pe care intri are el muzica automat si o opreste pe ata si ca sa inceapa a lor trebuie sa scrii /star,/muzica/music,/radio Fundaaa incearca si pe la setari sau re instaleaza cs

2 răspunsuri:
| Armaghedon7 a răspuns:

Salut vezi ca poate il ai oprit de la options!
Intra in CS si dai la options apoi audio si creste alea pe acolo.
Funda?smugsmugsmugbig grin?

| LWikErR explică:

NU este din CS.
Am bagat cstile intr-o gaura neagra si merge muzica tot si pe Cs nu merge sunetu si e la MAXim sunetul! oare de ce?