| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o problema daca puteti sa o dezbateti..si sa a ajutati: am un calculator de 4 gb ram 1 gb placa video ati radeon 5450, procesor dual-core 2.8 GH dinaia 5500 +, am instalat diferite windows-uri, diferite programe a fost cu service la el si i s-a spus ca calculatorul este ok merge bine din orice punct de vedere, dar la unele jocuri cum ar fi metin2 orice metin2, cs si alte jocuri se vad unele faze din jocuri foarte foarte sterse asa niste patratele mici sterse de exemplu emotia din metin2 cea ctrl + 5 si etc se vad foarte sterse ma puteti ajuta dau funda va rog din suflet multumesc anticipat tanks :X:X:X

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut problema asta. Se vede in pixeli, nu? Ai o problema de DirectX-ul.