| georgeggg a întrebat:

am si eu o problema: eu nu mi-am downloadat placa de sunet si nu gasesc numele acesteia pentru a o downloda. Imi puteti spune unde pot sa gasesc numele ei? de restul ma ocup eu xD

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.